midl_013.jpg
Úvod Midlandoil O nás

 

Jsme ryze česká firma zastupující na našem trhu kvalitní švýcarské produkty značky MIDLAND. Rádi bychom Vám představili výrobce těchto maziv - jedná se o středostavovský rodinný podnik Oel-Brack AG,založený roku 1880. Tato firma  již 4 generací pracuje v ropném průmyslu a zastupuje značkové produkty MIDLAND a KENDALL. Pod etiketou MIDLAND vypouští do oběhu Oel-Brack AG, stejně jako ve Švýcarsku, také v zahraničí různé velmi hodnotné produkty.  MIDLAND momentálně nabízí maziva motorová, převodová, průmyslové oleje, tuky, prostředky jako ochrana před mrazem, brzdová kapalina a chemicko-technické produkty. K tomu přijdou v dohledné době doplňkové produkty pro oblast péče o vozidla.midland_chModerní výrobní podnik vyvíjí a produkuje vysoce technologická syntetická a minerální maziva pro motorová vozidla (osobní auta, nákladní vozy, zemědělské stroje a motocykly), stavební stroje a průmysl. Vyrobená vysoce výkonná maziva jsou u všech významných výrobců vozidel zavedeny jako prvotřídní výrobky, a plní celosvětově nejvyšší standard kvality. Firma  Oel-Brack AG v posledních letech výrazně posílila postavení na trhu ve Švýcarsku, a je vedoucí v exportu motorových olejů.

Naši spolupracovníci se denně snaží o nejvyšší kvalitu produktů, služeb a spokojenost zákazníka, inovační a tvořivé podnikání - dík této firemní filozofii na všech podnikových úrovních jsme mohli v posledních letech všechny oblasti činnosti označit mezinárodním certifikátem ISO 9001 a ISO 14001.

Midland a záruka 400.000 km ve Skandinávii

Ve skandinávských zemích má olej Midland velmi dobrý zvuk a přes obtížné klimatické podmínky zde fi rma Midland poskytuje záruku Garanti på vej (Záruku na cestě). Ta zahrnuje asistenční službu zdarma a záruku na motor pokud automobil používá oleje Midland. Záruka
se vztahuje na motorové součásti mazané olejem a to po dobu 10 let nebo 400.000 km. www.midlandoil.se

Motorsport

Oleje Midland se používají i v extrémních závodních podmínkách - rallye, Nascar, dragster, formule, motokáry, silniční závody automobilů, závodní lodě a skútry, sněžné skútry, silniční závody motocyklů, motokross, supermoto, enduro, atd.


Děkujeme Vám za návštěvu na našich stránkách a přejeme Vám hodně zábavy.

 

 
Právě připojeni - hostů: 76 
oudamoto_178